Dnes je: 23. september 2020,   meniny má: (zajtra: )
RÁMOVÉ LEŠENIE TERMOSPRZETVysoká pevnosť rámového lešenia, maximálna bezpečnosť, nízka cena, jednoduchosť montáže, možnosť regulácie a prispôsobenie k nerovnej ploche a dlhá životnosť - to sú hlavné prednosti rámového lešenia TERMOSPRZET.
POJAZDNÉ LEŠENIE FARAONEPojazdné lešenia FARAONE zaručujú maximálny pocit bezpečnosti, jednoduchú montáž priečok, rukovätí, podláh a mobilitu vďaka odolnym kolieskam s nastaviteľnou výškou a prítlačnou brzdou.
PRODUKTY - REBRÍKY

PROFESIONÁLNE REBRÍKY

2-prvkový rebrík univerzálny (séria 150.2)ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Rebrík SERIA 150.2 je 2-prvkový rebrík univerzálny. Rebrík SERIA 150.2 má zvýšenú bezpečnosť a stabilitu vďaka novému typu stabilizačných podpier.

Rebrík SERIA 150.2 má komfortné stupne o rozmeroch 30 x 30mm, voliteľne sa dodáva výsuvná časť aj s 8cm širokými stupňami.. Rebrík SERIA 150.2 môže byť použitý ako oporný alebo rozkladací rebrík.

Rebrík SERIA 150.2 je vybavený stredovými výstuhami, aby nedošlo k rozšmyknutiu a zloženiu rebríka a tiež prispievajú k zvýšenej stabilite rebríka.

Rebríky z dielne talianskeho výrobcu FARAONE predstavujú najširšiu ucelenú ponuku pre profesionálne použitie.

Rebríky značky FARAONE sú zárukou vysokej kvality a bezpečnosti.

Rebríky schodíky značky FARAONE sú certifikované podľa EN 131 a sú v súlade s európskou direktívou 2001/45/EC.

Rebríky značky FARAONE sú vyrobené výhradne z valcovaných hliníkových profilov vysoko odolných proti nárazom a deformáciám.

Rebríky značky FARAONE sú konštruované, tak, aby spĺňali všetky potrebné parametre pre bezpečnosť osôb, majú vlastnosti, ktoré v preťažení spôsobujú ohýbanie, ale nie porušenie(lámanie, deformácie) časti.

Rebríky značky FARAONE obsahujú montážny systém s hliníkovými zátkami, ktoré bránia pohybu rebríka umožňujúce jej dlhú životnosť bez oslabenia štruktúry rebríka. Toto riešenie sa obvykle používa na montáž komponentov na palubách lietadiel.ZOBRAZENIE REBRÍKA
Rebríky - 2-prvkový rebrík univerzálny (séria 150.2)
ZOBRAZENIE DETAILOV REBRÍKA

Stupne 30 x 30mm

Špeciálny prvok, ktorý chráni pred rozpájaním

Remienok na pripevňovanie rebríka


SCHÉMA REBRÍKA
Schéma rebríkov


REBRÍKY - TECHNICKÉ INFORMÁCIE
Rebríky: Technické informácie


PRÍSLUŠENSTVO PROFESIONÁLNYCH REBRÍKOV
PRÍSLUŠENSTVO PROFESIONÁLNYCH REBRÍKOV


PROFESIONÁLNE REBRÍKYO nás Produkty Galéria Cenník Certifikáty Aktuality Autodoprava Kontakt
Copyright © 2009 LEŠKO Lešenie. All rights reserved.