Dnes je: 23. september 2020,   meniny má: (zajtra: )
RÁMOVÉ LEŠENIE TERMOSPRZETVysoká pevnosť rámového lešenia, maximálna bezpečnosť, nízka cena, jednoduchosť montáže, možnosť regulácie a prispôsobenie k nerovnej ploche a dlhá životnosť - to sú hlavné prednosti rámového lešenia TERMOSPRZET.
POJAZDNÉ LEŠENIE FARAONEPojazdné lešenia FARAONE zaručujú maximálny pocit bezpečnosti, jednoduchú montáž priečok, rukovätí, podláh a mobilitu vďaka odolnym kolieskam s nastaviteľnou výškou a prítlačnou brzdou.
PRODUKTY - RÁMOVÉ LEŠENIE

RÁMOVÉ LEŠENIE TERMOSPRZET

Prednosti rámového lešenia TERMOSPRZETVýhody rámového lešenia

CERTIFIKÁTY
Lešenie vlastní certifikáty bezpečnosti vydané:
- Technickým a Skúšobným Ústavom Styvebným v Bratislave (Slovenská Republika)
- Inštitútom stavebníctva a baníctva skalného vo Waršave (Poľsko)
- Výskumným ústavom bezpečnosti práce v Prahe (Česká Republika)
ZÁVES
Unikátne riešenie závesu použitého v podlahách s prielezom (rebríkom) je chránené patentom (P-344122), ktorého pevnosť mnohonásobne prevyšuje bežné používané riešenie v iných systémoch lešenia.
ZMENA DĹŽKY PODLAHY (modulu)
Možnosť zmeny dĺžky podlahy 2,2m na 3,0m a opačne (s použitím modulových konzol).
SKLOPNÁ PODLAHA
Systém lešenia TERMOSPRZET dáva možnosť postavenia lešenia okolo kruhových objektov, nádrží síl, rotúnd a iných zakrivení a to za použitia sklopných podláh pod uhlom 0-90 stupňov.
BEZPEČNOSŤ
Šírka rámu (0,8m medzi stojkami) s porovnaním s inými populárnymi systémami lešenia umožňuje bezpečný a voľný pohyb po lešení.
SKÚŠKY
S lešením typu TERMOSPRZET boli vykonané pevnostné skúšky podľa najnovších skúšobných kritérií vypracovaných na základe noriem Európskej Únie, mimo týchto skúšok bola vykonaná tuhosť vodorovných plôch.
HRDLO
Jednoduchá a veľmi rýchla montáž je realizovaná vďaka špeciálnej konštrukcii hrdiel trubiek a vhodne zvolenému priemeru a dvojnásobnému kalibru.


ZOBRAZENIE PRODUKTU


RÁMOVÉ LEŠENIE TERMOSPRZETO nás Produkty Galéria Cenník Certifikáty Aktuality Autodoprava Kontakt
Copyright © 2009 LEŠKO Lešenie. All rights reserved.