Dnes je: 18. september 2020,   meniny má: (zajtra: )
RÁMOVÉ LEŠENIE TERMOSPRZETVysoká pevnosť rámového lešenia, maximálna bezpečnosť, nízka cena, jednoduchosť montáže, možnosť regulácie a prispôsobenie k nerovnej ploche a dlhá životnosť - to sú hlavné prednosti rámového lešenia TERMOSPRZET.
POJAZDNÉ LEŠENIE FARAONEPojazdné lešenia FARAONE zaručujú maximálny pocit bezpečnosti, jednoduchú montáž priečok, rukovätí, podláh a mobilitu vďaka odolnym kolieskam s nastaviteľnou výškou a prítlačnou brzdou.
O NÁS

O NÁS

O spoločnosti Leško lešeniePREDSTAVENIE SPOLOČNOSTI

Firma LEŠKO lešenie je slovenská firma, ktorá sa zaoberá predajom a prenájmom rámového fasádneho lešenia a pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991.

V roku 2004 sa firma pod názvom Juraj Leško-LEŠKO stala výhradným zástupcom rámového lešenia typu Termosprzet, ktorého výrobca je súčasťou medzinárodnej skupiny SCAFOM s centrálou v Holandsku a výrobnými prevádzkami v rôznych častiach sveta.V roku 2007 firma LEŠKO lešenie rozšírila svoju činnosť o predaj a prenájom pojazdného lešenia značky Faraone a taktiež stropných stojok so stabilizátormi (trojnožky) a krížovými hlavicami.

V roku 2009 sme rozšírili našu ponuku o modulové lešenie a šalovacie systémy.

Lešenia ponúkame v dvoch vyhotoveniach, s oceľovými pozinkovanými a drevenými podlahami.

Firma LEŠKO sa pravidelne každý rok zúčastňuje stavebnej výstavy CONECO (Racio energo) v Bratislave.

 

O nás Produkty Galéria Cenník Certifikáty Aktuality Autodoprava Kontakt
Copyright © 2009 LEŠKO Lešenie. All rights reserved.

Počet prístupov: